Мартинюк Василь Федорович

Посада: директор коледжу економіки,права та інформаційних технологій

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент, відмінник освіти України

Телефон:

Кабінет: 11303

У 1985 році закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Фінанси і кредит».
У 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Фінансовий механізм професійно-технічної освіти та його вдосконалення».
Працював завідувачем лабораторії кафедри фінансів галузей народного господарства та страхування, асистентом кафедри ревізії і контролю, старшим викладачем, а згодом і доцентом кафедри фінансів Тернопільської академії народного господарства.
У 1995 році був ініціатором створення Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільської академії народного господарства, який очолював до 1998 року.
З 1998 по 2016 роки обіймав посаду ректора Тернопільського комерційного інституту.
З вересня 2016 року працював директором науково-дослідного інституту інноваційного розвитку та державотворення Тернопільського національного економічного університету.
З жовтня 2017 року обіймає посаду директора Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету.
Сфера наукових інтересів – фінансове забезпечення освітніх закладів України.

Вацлавський Олег Іванович

Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи КЕПІТ ТНЕУ

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання:

Телефон: 12004
Е-mail: vatslavskyi.oleh@gmail.com

Кабінет: 2121

Смерека Світлана Богданівна

Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи КЕПІТ ТНЕУ

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання:

E-mail: svitlana_s@i.ua, s.smereka@tneu.edu.ua