😊Історія Західноукраїнського національного університету тісно переплетена з життєвими дорогами особистостей – науковців, працівників, студентів, випускників, які формували його поступ, працювали над становленням і позитивним іміджем. Ці люди вписані у літопис закладу вищої освіти, адже і самі є його частинкою.

✏️Особистість, про яку розповідаємо сьогодні, фактично прожила життя разом з Західноукраїнським національним університетом – Олександр Йосипович Тимчук.

✏️Вперше життєвий шлях Олександра Йосиповича перетнувся з тоді ще Тернопільським факультетом Київського інституту народного господарства імені Д. С. Коротченка у 1970 році, коли він став його студентом. Навчання поєднував з роботою.

️Вже тоді він долучився до творення історії закладу вищої освіти, адже був серед тих осіб, які у 1971 році монтували на головному корпусі навчального закладу (зараз навчальний корпус №3) таблицю з назвою новоствореного Тернопільського фінансово-економічного інституту (ТФЕІ).

Про історію цієї непересічної людини, яка зараз є вихователем Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ читайте на сайті ЗУНУ: https://bit.ly/3nJ2tz6

Автор: Зубик Степан

Створено: 2020-10-12 10:21:11