В період з 17 по 21 вересня студенти 1-го курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій разом зі своїми кураторами відвідали музей ТНЕУ, де ознайомилися із історію університету. Студенти із великою цікавістю задавали запитання директору музею Михайлиці Віталію Григоровичу. Першокурсники були здивовані, що в Тернопільському національному економічному університеті функціонує багато структурних підрозділів та навчається така велика кількість студентів.

Також першокурсники побували в бібліотеці ТНЕУ ім. Л. Каніщенка. Працівники бібліотеки показали студентам читальний зал та зал електронних ресурсів. Після такої насиченої екскурсії першокурсники ділилися своїми враженням із кураторами академічних груп та ще з більшим завзяттям приступили до навчання.

Автор: Зубик Степан

Створено: 2020-03-10 12:44:09