Увага! Завтра (10.12.2017) відбудеться день відкритих дверей. Детальніше у розділі "Новини".
Адміністратор
11/09/2017 16:51
13/09/2017 21:13

Сьогодні річницю від Дня створення відзначали військовослужбовці військової частини 3002. Від імені ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Ігоровича Крисоватого військових привітала директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Оксана Миронівна Десятнюк.

Доля довірила Вам надзвичайно відповідальну місію – бути на передових рубежах захисту Українського народу, його національних інтересів, конституційного ладу, економічного та оборонного потенціалу держави, і Ви з честю виконуєте свій громадянський та військовий обов’язок"

підкреслила Оксана Миронівна.

Професорсько-викладацький колектив і студентство щиро вітає військовослужбовців в/ч 3002 й високо цінує витримку, яку виявляють бійці військової частини у складний час, коли українська державність проходить випробування на життєздатність.