03/05/2018 16:36
24/05/2018 22:41

02 травня 2018 р. в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбулася ІІ Науково-практична студентська конференція. Наукові роботи студентів були присвячені актуальним проблемам сучасної науки. Матеріали роботи студентів були представлені на пленарному та секційних засіданнях.
Також на базі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів економіки та бухгалтерського обліку ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області.
В засіданні методичного об’єднання взяло участь більше 20 викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області.
З привітальним словом звернулися до присутніх проректор з наукової роботи ТНЕУ Задорожний Зеновій–Михайло Васильович, директор КЕПІТ ТНЕУ Мартинюк Василь Федорович, голова методичного об’єднання викладачів економіки і бухгалтерського обліку Стрільчук Лариса Василівна.