05/09/2019 21:33
06/09/2019 10:56

3-4 вересня 2019 року студенти груп Кіт-12 та ПРт-12 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ разом із кураторами Чорній Галиною Василівною та Басарою Наталею Дмитрівною відвідали музей історії ТНЕУ. Директор музею Михайлиця Віталій Григорович ознайомив студентську молодь із основними етапами становлення Тернопільського національного економічного університету, відомими людьми, які свого часу творили історію навчального закладу. Першокурсники із захопленням розглядали представлені експозиції музею та були вражені здобутками університету не лише в Україні, а й поза її межами.
Окрім цього, студенти-першокурсники побували в бібліотеці ТНЕУ ім. Л. Каніщенка. Працівники бібліотеки провели для студентів ознайомлюючу екскурсію, вони побували у читальному залі та залі електронних ресурсів, довідались, як працювати із традиційними та електронними каталогами, ознайомились із роботою віртуальної довідкової служби.