Оголошення!

Веб-сайт на стадії тестування та допрацювання. Просимо відноситись з розумінням. Дякуємо.
Калушка Максим
31/05/2019 23:10
02/06/2019 13:20
NewsMainImage

Студенти нашого коледжу добре знають, що навчання- це дуже клопітка праця, яка вимагає постійного самовдосконалення і багатовекторного культурного розвитку. Тому викладачем- словесником Салдан Галиною Ярославівною було запрошено студентів першого курсу, а також їх кураторів на нетрадиційне заняття із зарубіжноі літератури у Тернопільський академічний обласний драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка на перегляд комедії- 
притчі «Вуйцьо з крилами» (за мотивами оповідання Габріеля Ґарсія Маркеса «Стариган із крилами»).
Пам’ятаєте класику? « Людина начебто не літає. А крила має!»
Студенти змогли сповна насолодитися п’єсою та бездоганною грою акторів. У комедії порушено актуальні проблеми, серед яких заробітчанство, поверхова релігійність, псевдонаука... А основною проблемою презентовано концепт віри. Віра- це одна з найпотужніших речей, котру людина може тримати в собі. Комедія-притча нагадує людям, що потрібно вірити у диво, і тоді воно неодмінно станеться!
Студенти залишилися задоволені таким форматом заняття, охоче ділились емоціями, які отримали під час перегляду вистави. Мабуть, такі форми роботи стануть традицією у нашому коледжі, адже культурне збагачення, живе спілкування та емоціі варті того!!!


КЕПІТ ТНЕУ

Контактні дані

КЕПІТ ТНЕУ

м. Тернопіль, вул. Львівська 11а,
навчальний корпус №11,
поштовий індекс: 46020.
(0352) 53-80-99
kepit_tneu@ukr.net

Stay connected

Facebook
YouTube
GitHub