13/04/2019 14:38
13/04/2019 14:49

Вітаємо студента І курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Шухманна Вадима із перемогою в конкурсі за найкраще відео на тему «Як заощадити та не втратити»!!!
Конкурс було проведено в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні-2019 (Global Money Week-2019). Учасникам конкурсу необхідно було у творчій формі розкрити тему раціонального використання ресурсів, фінансової поведінки та ощадливості.
Безперечно, ми щиро радіємо, що Шухманн Вадим гідно представив КЕПІТ ТНЕУ на конкурсі, адже він неодноразово є переможцем конкурсів та олімпіад.
Також Шухманн Вадим здобув перемогу в номінації від Національного банку за «Активну популяризацію фінансової грамотності серед молоді» !!!
Вітання переможцю з нагородою й бажаємо подальших наукових здобутків, творчих успіхів та натхнення!!!🎉🏆🎉🏆