22/03/2018 22:57
17/05/2018 20:47

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!!!
Студенти 2-го курсу спеціальності «ПРАВО» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ взяли участь у ІІ відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі "NATUS VINCERE", який відбувся 21-22 березня у стінах юридичного факультету ТНЕУ. Наші студенти під керівництвом Кравчук Мар’яни Юріївни та Дракохруст Тетяни Вікторівни проявили неабиякі розумові здібності, на відмінно справились з усіма завданнями. І ось результат – у секції міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії команда «PRIMUS INTER PARES» виборила 1 місце, отримавши кубок ректора, а також 3 місце отримала команда «СOMITAS GENTIUM».