10/03/2019 14:39
11/03/2019 00:01

7 березня в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету вшанували пам'ять геніального українського письменника, художника, борця за свободу нашої країни – Тараса Шевченка. Його творчість – це основа нашої національної самоідентичності, а сам Кобзар – духовний орієнтир для кожного свідомого українця. Його велич гріє серце й душу нашої свідомості, бо саме Кобзар спонукав говорити про Україну весь світ. Хоча не знаємо ми ще Шевченка, не вивчили його, не зрозуміли геніальні пророчі слова, проте намагаймося бодай на йоту наблизитись до невичерпної криниці його мудрості. Приємно та відрадно, що студенти та викладачі нашого коледжу читають невмируще слово Кобзаря, а також розуміють значущість отих словес-перлин. Отож, ідімо із Шевченком у майбутнє, і буде нам добре у своїй рідній Батьківщині!