Оголошення!

Веб-сайт на стадії тестування та допрацювання. Просимо відноситись з розумінням. Дякуємо.
Калушка Максим
03/12/2018 13:36
12/12/2018 21:45
NewsMainImage

3 грудня в стінах Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету відзначили Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу.
До Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету завітав депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта, який у 1992 році при виконані польоту на параплані отримав травму хребта. З того часу пересувається на візку, інвалід I групи. Олександр Башта наголосив студентам, що інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. 
Наприкінці свого виступу Олександр звернувся до студентів та викладачів не залишатися байдужими до людей з інвалідністю.