Увага! Завтра (10.12.2017) відбудеться день відкритих дверей. Детальніше у розділі "Новини".
Ткачук Богдан
27/11/2017 13:45
22 листопада 2017 року викладач кафедри кримінального права і процесу ЮФ ТНЕУ, директор юридичної клініки «LIBERTA» Ірина Ігорівна Юркевич провела майстер-клас із написання позовної заяви для студентів 2 курсу спеціальності «Право» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ. Захід відбувся в рамках відзначення Тижня правових знань. Під час зустрічі, яка проходила у нестандартній формі, Ірина Ігорівна у цікавій та доступній формі змоделювавши реальну правову ситуацію й ознайомила студентів із поняттям позовної заяви та особливостями її написання. Студенти під керівництвом Ірини Ігорівни Юркевич мали нагоду власноруч написати позовну заяву. Такий формат заходу припав до душі студентам, адже вони могли відчути себе справжніми юристами та активно долучатися до проведення зустрічі.