Увага! Завтра (10.12.2017) відбудеться день відкритих дверей. Детальніше у розділі "Новини".
Ткачук Богдан
27/11/2017 12:47
У Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ пройшов Тиждень правових знань «Сходинками права». Студенти мали можливість поспілкуватися з доцентом, кандидатом юридичних наук Т. Цимбалістим, начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Марією Музикою, керівником юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету Іриною Юркевич, інспекторами роти № 3 батальйону УПП у м. Тернополі департаменту патрульної поліції Миколою Гуменюком та Олександрою М’ялковською, директором студмістечка ТНЕУ Іваном Плішком. Зустрічі пройшли ефективно, студенти мали нагоду поставити велику кількість запитань до гостей, а також дізнатися багато корсної інформації, отримали тематичні буклети. Організатором Тижня правових знань виступив колектив відділу гуманітарної освіти та виховання.