Увага! Завтра (10.12.2017) відбудеться день відкритих дверей. Детальніше у розділі "Новини".
Ткачук Богдан
13/11/2017 18:24
26/11/2017 19:13
Щорічно у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувається спортивне змагання "Козацькі забави". Змагання відбулися у фізичному оздоровчому комплексі ТНЕУ. Були зареєстровані 4 команди на участь у змаганнях: - команда коледжу вінницького потоку ; - команда коледжу чортківського потоку; - команда коледжу тернопільського потоку; - команда викладацького складу коледжу; У перегонах за 1 місце у змаганнях боролась кожна із команд. Різноманітні конкурси, математичні завдання, перетягування канату, тощо. У залі гуділа підтримка студентів, викладачів, друзів, які інтенсивно боролись за перемогу. Суді методом балів та їх помічників, які слідкували за кожною командою у певному конкурсі, визначили переможців. I-місце - Команда викладачів. II-місце - Команда тернопільського потоку. III-місце - Команда вінницького потоку. iV-місце - Команда чортківського потоку. Нагородили грамотами, подарунками та призом переможцям від молодіжної організації Аграрної партії у Тернополі. Організатори забав щиро дякую за активну участь в змаганнях.