Увага! Завтра (10.12.2017) відбудеться день відкритих дверей. Детальніше у розділі "Новини".
Адміністратор
31/10/2017 19:59

Недавно вчитель історії Василь Іванович запропонував нам відвідати музей ТНЕУ. Спочатку, коли ми всією групою зайшли туди, нас познайомили з директором музею Віталієм Григоровичем. Згодом, після знайомства, нам почали проводити екскурсію. Особливо цікаво було слухати про заснування університету та про видатних випускників. Кожна подія про університет з уст директора була для нас новою. Ми не знали, що це може так зацікавити. Історія заснування університету доволі цікава і не проста, потрібно було вкласти багато сил щоб все це реалізувати.

Також ми дізналися про те що деякі випускники університету стали відомими на цілу країну.

В Музеї було також багато різних експонатів.

Після такої насиченої екскурсії ми всі сфотографувалися, тепер коли ми будем дивитися на це фото, ми будем згадувати цю мить. Вражень від почутої інформації в нас було багато. Можливо і ми прославимося, так що про нас будуть розказувати в Музеї ТНЕУ. – Вова Лапук. Кіт-12.

Назва музею: Музей історії ТНЕУ.

Куратор: Білик Ірина Василівна